top of page

BİLİNÇALTI 
DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARIM...

Bilinçaltı Dönüşüm ve Farkındalık Nedir?

​​

Bilinçaltı Dönüşüm ve farkındalık kişinin trans haline alınarak dikkatin yoğunlaştığı, ve telkin alma yeteneğinin arttığı uyku ile uyaniklik arasi bir bilinç halidir. Transta kişinin dirençlerinin bir çoğu ortadan kalkmıştır ve kişi degisime açik bir döneme girmiştir. Zihin rahat ve gevşemiş durumda olduğu için, telkinlere daha açıktır ve onlardan daha çok yararlanır. Trans halinde biliçaltı uyanık ve söylenilenlere açıktır fakat vücut ve bilinç dinlenme halindedir. Yani trans bir gece uykusu değildir. Bu nedenle trans esnasında kişi olan biten herşeyi duyar.

Geçmiş Yaşam Terapisinin başka bir ismi de “regresyon terapisi” dir.

Regresyon terapisi, hipnoz halindeki danışanın, ana rahminden başlayarak şuan ki zamanın 1 sn öncesine kadar sahip olduğu zaman diliminde kendisini negatif etkileyen olayların. ilişkin duygu, düşünce, eylem ve anıların kayıtlarına ulaşmak sureti ile şu anki hayatını etkileyen içinde bulunduğu durumların, düşüncelerin ve davranışların geçmişteki (travmatik) kaynaklarını bularak bunların bilinç düzeyinde çözülmesini sağlamak için uygulanan tekniklerin bütünüdür. 

Geçmiş Yaşam Regresyon çalışması derinlerde saklı kalmış, bitmemiş işleri tamamlayarak  geçmişin izlerini temizlemeye yardım eder.

Regresyon çalışması ve Geçmiş Yaşam Regresyonu; depresyon, fobiler, kaygı, endişe, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşünceler, karma temizliği, ayrıca enerji alanının davetsiz enerjilerden temizlenmesi durumlarında çok etkili bir çalışmadır.

Geçmiş yaşam regresyon çalışması birey odaklı bir çalışma olmakla birlikte evrensel boyutta katkılar getiren bir çalışmadır. Yapacağınız bir geçmiş hayat çözümlemesi yanı başınızda yaşayan birinin olduğu gibi binlerce kilometre uzaklıkta yaşayan birinin de çözülme yaşamasına katkıda bulunur. Kendinizi seans sonrası  yenilenmiş ve hafiflemiş hissederek uyanabilirsiniz. 

REGRESYON NEDİR ?

Geçmiş Yaşam Terapisinin başka bir ismi de “regresyon terapisi” dir.

Regresyon terapisi, hipnoz halindeki danışanın, ana rahminden başlayarak şuan ki zamanın 1 sn öncesine kadar sahip olduğu zaman diliminde kendisini negatif etkileyen olayların. ilişkin duygu, düşünce, eylem ve anıların kayıtlarına ulaşmak sureti ile şu anki hayatını etkileyen içinde bulunduğu durumların, düşüncelerin ve davranışların geçmişteki (travmatik) kaynaklarını bularak bunların bilinç düzeyinde çözülmesini sağlamak için uygulanan tekniklerin bütünüdür. 

Geçmiş Yaşam Regresyon çalışması derinlerde saklı kalmış, bitmemiş işleri tamamlayarak  geçmişin izlerini temizlemeye yardım eder.

Regresyon çalışması ve Geçmiş Yaşam Regresyonu; depresyon, fobiler, kaygı, endişe, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşünceler, karma temizliği, ayrıca enerji alanının davetsiz enerjilerden temizlenmesi durumlarında çok etkili bir çalışmadır.

Geçmiş yaşam regresyon çalışması birey odaklı bir çalışma olmakla birlikte evrensel boyutta katkılar getiren bir çalışmadır. Yapacağınız bir geçmiş hayat çözümlemesi yanı başınızda yaşayan birinin olduğu gibi binlerce kilometre uzaklıkta yaşayan birinin de çözülme yaşamasına katkıda bulunur. Kendinizi seans sonrası  yenilenmiş ve hafiflemiş hissederek uyanabilirsiniz

 

EFT (emotinal freedom techniques)

EFT  ”Emotional Freedom Techniques” in kısaltılmış hali olup, Duygusal Özgürleşme Teknikleri anlamına gelmektedir. EFT bu yüzyılın en önemli gelişmelerinden biri olarak da değerlendirilmektedir.

EFT ile  geçmişte yaşadığımız bir olayın bırakmış olduğu duygusal izlerden veya kayıtlardan, sadece parmaklarımızı kullanarak arınmak mümkün olmaktadır. Bir başka değişle EFT  fiziksel bedenimiz vasıtasıyla zihnimizi iyileştirdiğimiz bir terapi yöntemidir.

Zihinsel, ruhsal ve fiziksel sorunların, hastalıkların ve korkuların temelinde, enerji sistemimizdeki tıkanıklıklar vardır. EFT tekniği, binlerce yıllık Çin tıbbının kullandığı kavramlar ve ilkelerden yararlanmaktadır. EFT enerji tıkanıklıklarını, blokajlarını hızlı bir şekilde açar, akışı arttırır ve dengeyi bulmayı sağlar.

​Vücudumuzda enerji merkezleri dediğimiz çakralar ve enerji akımını sağlayan meridyenler bulunmaktadır. Çakralar ve meridyenler, insanın evren ile olan enerji alışverişini sağlar. Enerji merkezlerinden değişik sebeplerden dolayı oluşan blokajlar, hastalıklara, halsizliklere, duygusal dengelerin bozulmasına  ve korkulara  sebep olur.  EFT tekniği enerji blokajlarını çözerek, bu tıkanıklığın yarattığı acı, öfke, kıskançlık, korku, endişe, stres, üzüntü gibi olumsuz duyguları yok eder. Geçmişte yaşanılan ve travma yaratan her durum hatırlandığında ortaya çıkan olumsuz duygu, bu ikisini birbirine bağlayan ve köprü vazifesi gören blokaj ortadan kalkınca kaybolur. EFT seansları sonrasında artık aynı olaya bakar ve hiçbir şey hissetmeyiz.

EFT bir iyileştirme sanatıdır. EFT tekniğinde önemli olan duygusal sorunun adını koymaktır.  EFT o soruna odaklanırken, meridyen hatları üzerinde bulunan akapunktur noktalarına parmak ucu ile hafif hafif vurarak yapılır. Bu şekilde enerji dengelenir, enerji blokajları çözülür, üzerinde çalışılan sorun da kalıcı bir şekilde ortadan kalkar. Sizi rahatsız eden ve enerji akışınızı, sisteminizi yavaşlatan duygulardan arındıkça, daha sağlıklı ve mutlu olursunuz, hayattan aldığınız zevk artar, üretkenlik artar.

EFT’yi kişi  her zaman ve her yerde, kendi kendine uygulayabilir. Bir başkasına uygulamak için konunun uzmanı olmanız şarttır.

EFT dünyanın birçok yerinde psikologlar ve psikoterapistler tarafından yaygın olarak kullanılır. Çok hızlı çözüme ulaşılması ile ün yapmıştır. Danışanlar üzerinde başarı düzeyi çok yüksektir.

EFT Kullanım Alanları: 

Fobiler ( kapalı alan, kedi, köpek, böcek, su, yükseklik, karanlık, yalnızlık korkusu v.s…)

kıskançlık, öfke, stres, panik atak, güvensizlik, özlem, derin üzüntü, değersizlik, çeşitli negatif duygular, depresyon,

migren, değişik vücut ağrıları, travmalar, aşırı kilo, aşırı zayıflık,

ayrılık sonrası yaşanan aşk acısı

cinsel problemler,

ilişkilerde öfke, çekingenlik, bıkkınlık, eleştirilerden aşırı etkilenme, anlaşılamama hissi,

Bağımlılıklar (alkol, sigara, kahve, çikolata  tırnak yeme v.s…)

İş hayatında stres, başarısız olma korkusu, red edilme korkusu,

Sporcularda vuruşlar ve başarı inancı, turnuva veya maç öncesi stres, özgüven sorunları,

 

 

YAŞAM KOÇU NEDİR ?

Yaşam koçluğu kişinin kendi kaynaklarının farkına varıp seçeneklerini görmesini kendi hedeflerini anlaması için yardımcı olur.

 • Şuan Ne Yaptığınızın,

 • Neyi Yapmak İstediğinizin,

 • Neyi Gerçekten Başarmak İstediğinizin        

 Farkına Varmanızı Sağlar.

Performansınızı geliştirmenize yardımcı olur.Potansiyelinizi keşfedip,farkındalığınızı artırarak özgüveninizi kazanmanızda önemli rol oynar.Günümüzde bir çok kişi potansiyellerinin çok küçük bir bölümünü yaşamlarına yansıtabiliyorlar.Kendi istek ve hedeflerine ulaşmak için kısıtlı zamana sahipler.Peki gerçekten öylemi?

Yaşam koçu isteklerinizi gerçekleştirmeniz konusunda gerekli bilgi ve beceriye ulaşmanın yollarını bulmanız ve keşfetmeniz konusunda sizinle beraber aktif role sahiptirler.Bir Yaşam Koçu, size yapabileceklerinizi hatırlatan ve eyleme geçiren kişidir…

Bir Yaşam Koçu ile çalışmak yaşamınıza olumlu değişiklikler getiren bir deneyim olacaktır.

Kimler Yaşam Koçluğu Desteği Alabilir:

 

 • Uyumlu ilişkiler kurabilmek isteyenler,

 • İletişim becerilerini geliştirmek için,

 • Stres  ve denge yönetimi için,

 • Kişisel gelişim,

 • Kariyer yönetimi,

 • Motivasyon ve zaman yönetimi istyenler,

 • Sanatçılar, yazarlar, müzisyenler ve oyuncular için yaratıcılık geliştirmek isteyenler,

 • Sağlıklı yaşam biçimi geliştirmek isteyenler,

 • Dengeli ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyenler.

 • Yaşamlarının lideri olmak isteyenler.

 

Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, Özgüveniniz artsın istiyorsanız, Güzel bir ilişki istiyorsanız, stresten ve olumsuz düşüncelerden kurtulmak istiyorsanız, yaşam kalitem artsın diyorsanız KOÇLUK ve NLP ile tanışmanın tam zamanı...

NLP  NEDİR ?

NLP ile hayatınızda artık neyin daha iyi olması sizin elinizde.

Sihirli kelimemiz Nasıl?

Tüm çalışmalarımız bunun üzerine kurgulanıp ilerliyor.

Bir çok insan var olan ritüellerine  o kadar bağlı kalıyor ki kendini unutma evresine giriyor ,aslında ben buna uyku modu diye nitelendiriyorum.Uyanmanın zamanı geldiğinde neler kaçırdığımızın ve asıl bizim ne istediğimiz ile yüzleşme vakti,ilk olarak ben Nasıl daha iyi olurum demektir.

Kendi kurallarımızın altında esareti yaşıyoruz.Potansiyelinizi açığa çıkarmanızın tam zamanı farkındalığın farkına varmanın tadına varacağınız yolculuğa ilk adım attınız.

Algınız,bakış açınız,olayları yorumlamanız,enerjiniz evrende ve etrafınızda olan her şeyin değiştiğini keşfedeceksiniz.  Yeni farklı zihinsel bir deneyim yaşıyorsunuz.

Günümüzde bir çok kişi potansiyellerinin çok küçük bir bölümünü yaşamlarına yansıtabiliyorlar. Kendi istek ve hedeflerine ulaşmak için kısıtlı zamana sahip olduklarını düşünüyorlar peki gerçekten öyle mi. İsteklerinizi gerçekleştirmeniz konusunda gerekli bilgi ve becerilere ulaşmanın yollarını bulmanız ve keşfetmeniz konusunda önemli zihinsel yolculuğa çıkıyoruz.

Ne kadar değerli özel olduğumuzu keşfetmeli günlük hayatta kullandığımız limitli potansiyeli bırakıp ,asıl potansiyelinize NLP ile buluşma fırsatı yakalıyoruz .Korkularımız ,kaygılarımız,kendimize sunduğumuz engellerimizden kurtulmamızı konusunda önemli rol oynuyor.

Hayatınızın kontrolünü NLP ile elinize almanıza yardımcı oluyoruz.İstediğimiz ve istemediğimiz her şeyi sıralıyoruz. Duygularımızla yüzleşmeyi onları arka plana atmadan varlıklarını kabul edip verdikleri mesajı anlayıp olması gereken yere yerleştirmeyi hedef alıyoruz. Duygularımız bizim ve onları yönetimimiz altına alarak hayatımızı özgür hale gelmesini amaçlıyoruz.

Çalışmalarımız esnasında bu yöntemin kişinin öncelikle özgüvenini geri kazanmasını sağlıyoruz.Kendi değişimimizi gözle görünecek boyuta taşıdığımızda geriye kalan doğru Kodlamalarla her türlü sizi geriye atan negatif, olumsuz etkileri geride bırakmayı hedef alıyoruz. İstediğimiz, amaçladığımız yaşam kalitesine NLP yöntemleriyle en doğru ve kalıcı şekilde ulaşıyoruz.

maxresdefault (1)_edited.jpg
bottom of page