online koçluk

BİREYSEL SEANSLAR

Çevrecilik

Dünyada Dönüşüm Başladı Sırada

Bize Yansımalarını Keşfetmek...

Mart 2020 den itibaren hepimiz kendi içimizde keşfe mecburi çıkarıldık. Bize özel sandığımız bu farkındalık süreci tüm dünyada aynı anda yaşandığını hayal edin ve nelerin mümkün olabileceğini de! 

Belgesellerde, filmlerde izlediğimiz kötü senaryoların içinde bulduk kendimizi. Özgürce nefes alabilmemiz imkansız halde herkes gizemli meraklı gözlerle birbirine bakar oldu. En büyük dileğim tüm sevdiklerimizin bu dönemi sağlıkla, huzurla atlatmalarını temenni ediyorum. Nasıl çalışıyoruz Online koçlukta;

Artık dünyanın her yerinden koçluk almak mümkün. Zamana ayak uyum sağlamak severek, keyifle yaptığım işimi dünyanın her noktasında ki kalbe ve beyne ulaşabilmek muhteşem. Zamandan ve mekandan bağımsız olma çoğumuzun arzu ettiği bir özgürlüktür. Günümüzün teknolojik imkanları insanlığın hayatını daha komplike hale getirmek için değil, daha kolaylaştırmak ihtiyacından doğmuştur. Güzel dünyamızın hangi köşesinde yaşıyorsanız yaşayın profesyonel koçluk desteği almanız artık mümkün! Teknolojinin ilerlemesi, doğru ve yeteri kadar kullanıldığında hayatımıza büyük avantajlar katıyor.

Bireysel olarak yaptığım tüm çalışmaları online koçluk üzerinden de devam edebiliyoruz.

Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz skype programıyla yüz yüze, canlı bağlantı kurarak seans almanız mümkün. Bu sistem İstanbul içinde bile tercih edilmektedir. Zamanın ne kadar hızlı aktığını düşünürsek, zamandan tasarruf etmek ve pandemi sürecinde kendinizi daha güvenli hissetmek adına online hizmet almak muhteşem bir çözüm!

Dünyanın farklı köşelerinde yaşayan insanların, farkındalıklarını ve hayatlarında ki asıl kaynak sorunu bulmalarında destek verebilme şansımın olması da ayrı bir mutluluk.

Öngörüşmemizde belirleyeceğimiz konular üzerinden programlama yapıyoruz ve farkındalık bilinçaltı dönüşüm yolculuğuna başlıyoruz.

Dilerseniz online randevu alabilir yada mail adresimden ulaşabilirisiniz.

İletişim,

pinar@pinarerdogan.com