kapak 2.jpeg

5 Çıkış Yolu

beş karakterin hayatlarında aradığı beş farklı çıkış yolu

35c6291c-1e1d-4b4b-997a-0a6ade73e167.jpe

5 Çıkış Yolu

Varoluşumuzdan bugüne kadar hayatı anlama ve çözmek adına çeşitli formüller bulunmuştur. Bunlar mutlu olmak, hayatımıza anlam katmak adına yönlendirilmiş yollardı.

Varlığımıza verilmiş en önemli anlamlar ise büyümek, okulla gitmek, meslek edinmek, hayatının aşkını bulmak, evlenmek, çocuk sahibi olmak sonra kendimizi güvencede hissetmemiz için yatırımlar yapmak.

En kolay ve tüm dünyada en yaygın hayatı yaşama yolu.

Peki bu bize verilen uluslararası geçerli hayat yolunda ilerlerken hiç zorluklar yaşamadınız mı?

Sizi siz yapan bedeniniz, zihniniz, ruhunuz isyan etmedi mi?

O yolu yürümeyi hak etmediğinizi düşündünüz kimi zaman tüm sorunun sebebini kendinizde buldunuz anlar yaşadınız hatta uzun süre bu duyguların esiri oldunuz. Tüm bunların kaynağı bizim kendimizi değersiz ya da güzellikleri hak etmediğimizi ya da şanssız bir kader yolunda olduğuna inanmak olmuştu.

Tam da şu an da bu kitap size şunu söyleyecek ya sen değersiz değilsen ya hayat sana muhteşem yeni yollar açmak için canını sıkıyorsa artık bu kötü hipnozundan uyan çıkış yolun var demek için canını yaktıysa!

Her ne yaşadıysan senin en iyi versiyonunu yaratman içinse!

Gözlerin bu satırlarla buluştaysa artık hayatın sana verdiği bir çıkış yolun olduğunu ve o çıkış yolunun sana yeni çıkış yolları verebileceğini bilmeni istediğim için uzun uzun yazdım bu kitabı.

Ne kadar muhteşem yaratıldığımızı kendimizi nasıl şifalandıra bileceğimizi asıl gücünle nasıl buluşabileceğini anlatmak istedim.

online satış